RingWraitH

Join the forum, it's quick and easy

RingWraitH
RingWraitH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RingWraitH

RingWraitH Clan Sitesi

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Bazı VsLer
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptyPaz Ocak 24 2010, 09:35 tarafından strike001

» Clan Basvurusu SpecTRonDoS
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptySalı Haz. 30 2009, 11:44 tarafından SpecTRonDoS

» aQu1La. Clandan CikmistiR
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptySalı Şub. 24 2009, 19:51 tarafından aQu1La.

» Forumumuzun Yeni Haline Not verin
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptyCuma Şub. 13 2009, 01:14 tarafından C0LdOnE

» BeGoNyA33'ten Bazı Ss'ler
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptyPtsi Şub. 09 2009, 16:46 tarafından CoLdGrkn

» Ares Andreamcılar başlayın burda
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptyPtsi Şub. 09 2009, 16:40 tarafından CoLdGrkn

» Forum Hakkında
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptyPtsi Şub. 09 2009, 16:31 tarafından CoLdGrkn

» C0LdOnE Geri alındı
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptyPtsi Şub. 09 2009, 16:21 tarafından CoLdGrkn

» Oyun Ve Sistemi Hakkinda Soru&Cevaplari
CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- EmptyPtsi Şub. 09 2009, 16:16 tarafından CoLdGrkn

Galeri

CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- Empty
Giriş yap

Şifremi unuttum

Anahtar-kelime

Anket
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 46 kişi Çarş. Ağus. 02 2017, 08:48 tarihinde online oldu.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT-

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- Empty CEP TELEFONU IŞIĞIYLA AMELİYAT- Ptsi Ara. 29 2008, 17:22

Tyraell

Tyraell
Moderator
Moderator

Şifa hastanesi doktorunun verdiği bilgiye göre, elektrik kesintisi yüzünden bazı yaralılar cep telefonlarının ışığıyla ameliyat ediliyor.

Doktor, "hastanelerde yaralıları koyacak yer kalmadı. Koridorlar bile doldu. Sadece koridorda 30 kadar yaralıyı ameliyat ettim. Elektrik kesildi. Yaralılardan bazılarını, yakınlarının tuttuğu cep telefonlarının ışığı altında ameliyat etmek zorunda kaldım" dedi.

Filistinli doktor, telefon ışığı altında damar, sinir zedelenmesi gibi ameliyatları yaptığını belirtti ve şunları anlattı:

"Bombardıman sonrası hemen hastaneye gittim. Cesetler üst üste yığılmış vaziyetteydi... Bazılarının başı kopmuş; kiminin bacak ve kolları eksikti... Ama beni ve diğer doktorları en fazla şaşırtan, vücudunda hiç yara-bere bulunmamasına rağmen, inanılmaz şekilde beyin zedelenmesine uğramışların durumu oldu. Bu nasıl oldu bilmiyoruz...Bombalanan yerlerden 50 dolayında kişi böyle geldi ve durumları ümitsizdi... Bugün, en geç yarın ölürler diye bekliyoruz..."

"Ameliyat edilenlerin durumlarının pek parlak olmadığını, Gazze ile Mısır sınırındaki tünellerden bir miktar antibiyotik geldiğini, onlarla idare ettiklerini" söyleyen doktor, tünellerin 40'ının bugün bombalandığının hatırlatılması üzerine, "Evet, son hayat damarlarımızı da kesiyorlar" diye konuştu.

29.Aralık.2008 Milliyet Gazetesi

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]